رییس اداره خدمات کار و اشتغال کیش گفت: به منظور سهولت در احقاق حقوق کارگران امسال قرارداد کاری ۳۰۰ کارگر این جزیره در سامانه کار و اشتغال به ثبت رسیده است.

 

همزمان با سراسر کشور و آغاز هفته دفاع مقدس، مزار شهدای گمنام جزیره کیش غبار روبی و عطر افشانی شد.

فردا شب به عنوان آخرین بار ساعت‌ها یک ساعت عقب کشیده می‌شوند و این آخرین تغییر ساعت در سال ۱۴۰۱ خواهد بود.

مدیرکل داروی سازمان غذا و دارو گفت: با اجرای طرح دارویار، کمبودهای دارویی از ۱۰۰ قلم به ۷۸ قلم کاهش یافت و مصرف بی رویه و غیر منطقی برخی داروها نیز کنترل شد.

 

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه کیش از اجرای بیش از 40 عنوان ویژه برنامه در هفته دفاع مقدس با همکاری سازمان منطقه آزاد کیش، سازمان ها و نهادهای مستقر در جزیره کیش خبرداد.

 

 بهرام عرب وند دبیر اجرایی جشنواره یادواره شهدای غواص گفت: صفر تا صد تأمین هزینه کنگره یادواره شهدای غواص توسط بخش خصوصی تأمین می شود و سرداران و فرماندهان گردان جزو سیاست گذاران هسته مرکزی این رویداد فرهنگی و هنری هستند.

بعد از اعتصاب و تعطیلی یک روزه نانوایی‌های سطح جزیره کیش، از امروز نان با افزایش قیمت حدود ۴۰درصدی عرضه می‌شود.

با حمایت خیرین بخش خصوصی ۸۰۰ بسته غذای گرم در شهرک های کارگری کیش توزیع شد.

طبق اعلام اداره بنادر و دریانوردی کیش، تردد شناورهای دریایی در این جزیره با توجه به هشدار سطح زرد هواشناسی و ناپایداری‌های جوی روز پنجشنبه ممنوع است.

سرپرست سازمان منطقه آزاد کیش با حضور در جمع کارگران فضای سبز که درمقابل سازمان منطقه آزاد کیش اجتماع کرده بودند دستور رسیدگی سریع به وضعیت کارگران و احقاق حقوق بر اساس قانون کار را صادر کرد.

آخرین اخبار و مطالب سایت

پر بیننده ترین اخبار و مطالب سایت

Template Design:Dima Group