طی حکمی از سوی فرماندهی ناجا، سرهنگ « رحیم جهانبخش» فرمانده نیروی انتظامی ویژه کیش به سمت فرماندهی انتظامی استان زنجان منصوب شد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری فیدار، سرهنگ رحیم جهانبخش که پیش از انتصاب به سمت فرماندهی نیروی انتظامی و دریابانی ویژه کیش ریاست پلیس اطلاعات و امنیت عمومی فرماندهی انتظامی آذربایجان غربی را برعهده داشت در شهریور ماه سال 95 فرماندهی نیروی انتظامی کیش را پذیرفت و تا به امروز به عنوان انسانی اندیشمند، فهمیم، مردمدار و اخلاق مدار توانست در میان کیشوندان جایگاه ویژه ای کسب کند.

برگزاری جلسات مستمر و هفتگی دیدارهای چهره به چهره با مردم در راستای حل مشکلات با حضور تمامی معاونت ها، افزایش توانمندی نیروی انتظامی، افزایش تعداد کلانتریها در راستای تکریم ارباب رجوع، افزایش گشت های پلیس به صورت محسوس و نامحسوس در سطح شهر و افزایش میزان کشفیات مواد مخدر، سوخت و کالای قاچاق در آب های سرزمینی کیش، افزاش سرعت خدمات رسانی به مردم که موجب افزایش رضایتمندی مردم از نیروی انتظامی براساس آمارهای ارائه شده از سرزمین اصلی و احصاء آمارهای مردمی در جزیره کیش را در برداشته از مواردی است که می توان به عنوان نکات مثبت این دوره از فرماندهی نیروی انتظامی ویژه کیش از آن ها یاد کرد.

سرهنگ رحیم جهانبخش پس از دو سال و اندی خدمت در جزیره مرجانی کیش طی حکمی از سوی فرماندهی ناجا، به سمت فرماندهی انتظامی استان زنجان جزیره کیش منصوب شد.

پیش از سرهنگ جهانبخش، سرهنگ حسین دهکی به مدت 4 سال و دو ماه عهده دار پست فرماندهی انتظامی ویژه و پایگاه دریابانی کیش را برعهده داشت.

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آخرین اخبار و مطالب سایت

پر بیننده ترین اخبار و مطالب سایت

Template Design:Dima Group