مدیر عامل شرکت عمران، آب وخدمات کیش از آمادگی 5 زمین فوتبال در کیش خبرداد و گفت: یک زمین هیبریدی و 4 زمین با چمن طبیعی و مصنوعی آماده استفاده تیم های ورزشی است.

عزت الله محمدی سرپرست شرکت توسعه و مدیریت بنادر و فرودگاه های منطقه آزاد کیش در مرداد امسال از افزایش 31 درصدی مسافران به جزیره خبر داد.

میکامال در نمایشگاه ایران ریتیل شو ۲۰۲۱ حضوری فعال و پررنگ خواهد داشت.

مسئولان سازمان منطقه آزاد کیش به مناسبت هفته جهانی گردشگری با مدیران عامل جوامع جزیره دیدار و از آنها تجلیل کردند.

کیش ایر؛ بزرگترین ابزار حمل و نقل گردشگر و به عبارتی اعتبار جزیره کیش به‌عنوان برترین منطقه گردشگری ایران این روزها در شرف واگذاری و عرضه ۳۰ درصدی سهامش در فرابورس است.

وزیر ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري عصر جمعه 24 اردیبهشت ماه  وارد جزیره کیش شد.

معاون گردشگری سازمان منطقه آزاد کیش احیای نوروز دریایی، مرمت بناهای تاریخی و ایجاد مراکز گردشگری فرهنگی ، رونق صنایع دستی با رویکرد صادارات و حضورموفق دررویدادهای بین المللی منطقه را اولویت های مهم سال1400عنوان کرد.

علیرضا علوی رضوی آمار ورود گردشگر و مسافر به جزیره کیش از آخرین روز‌های اسفند 99 تا پایان تعطیلات نوروز سال جاری را تشریح کرد.

مدیرعامل جامعه کلوپ داران و تفریحات دریایی کیش با اشاره به اینکه بی سامانی در تامین سوخت شناورهای تفریحی منجر به ورود دلالان به این حوزه شده گفت: تفریحات دریایی ویترین و نگین گردشگری کیش است که امروز مات مشکلات شده است.

شرکت هواپیمایی کیش برای رفاه گردشگران و ساکنان کیش، شنبه 20 دی پرواز فوق العاده ای درمسیر تهران -کیش -تهران برقرار می کند.

آخرین اخبار و مطالب سایت

پر بیننده ترین اخبار و مطالب سایت

Template Design:Dima Group