مدیر عامل شرکت عمران، آب وخدمات کیش از آمادگی 5 زمین فوتبال در کیش خبرداد و گفت: یک زمین هیبریدی و 4 زمین با چمن طبیعی و مصنوعی آماده استفاده تیم های ورزشی است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی فیدار آریا، محسن نظر پور در یک مصاحبه خبری با اشاره به اینکه از ابتدای سال جاری با توجه به رویداد 2022 جزیره کیش تمام توان خود را برای ایجاد امکانات وسیع به ویژه در بحث فوتبال و ورزش های ساحلی به کار گرفته است اظهار کرد: با توجه به آماده سازی کیش برای استقبال از تیم های ورزشی شرکت کننده در مسابقات جام جهانی و برگزاری اردوها، 5 زمین فوتبال در جزیره کیش آماده شده است.

وی افزود: یکی از زمین ها هیبریدی و 4 زمین دیگر با چمن مصنوعی و طبیعی آماده استفاده تیم های ورزشی برای مسابقات و برگزاری اردوها است.

نظرپور ادامه داد: در حوزه ورزش های ساحلی نیز در حال طراحی مسابقات ورزشی هستیم و به زودی اتفاقات خوبی را شاهد خواهیم بود.

وی همچنین از احداث یک مجموعه بزرگ ورزشی در آینده خبرداد و افزود: طراحی های اولیه انجام شده است و به زودی به اتمام خواهد رسید و کارهای اجرایی نیز در آینده ای نزدیک شروع می شود.

مدیرعامل شرکت عمران، آب و خدمات کیش با اشاره به امکان سنجی های لازم و میزان مراجعات در آینده برای بهره گیری از امکانات ورزشی کیش تاکید کرد: مشاوران با توجه به نیازهایی که در حوزه استفاده از امکانات ورزشی کیش وجود دارد در حال طراحی این مجموعه هستند.

وی همچنین در خصوص ایجاد امکانات برای اسکان مسافران و بازدیدکنندگان از جام جهانی که تمایل به سفر به جزیره کیش و سپس دیدار مسابقات در قطر دارند نیز تاکید کرد: امکانات حمل و نقل و تردد، اسکان و دیگر نیازهای گردشگرانی که قصد تماشای بازهای 2022 را دارند و می خواهند چند روزی را در جزیره کیش اقامت کنند با همکاری بخش خصوصی دیده شده است.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آخرین اخبار و مطالب سایت

پر بیننده ترین اخبار و مطالب سایت

Template Design:Dima Group