مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش با اشاره به اهمیت توجه به اهداف برگزاری نمایشگاه ها و همایش ها گفت: برخی اوقات با افزایش قدمت، نمایشگاه ها و همایش ها از اهداف اصلی خود فاصله می گیرند و تبدیل به یک کار نمایشی می شوند.

مدیر برگزاری رویداد کیش اینوکس ۲۰۲۱ از برگزاری ۲۰ نشست تخصصی و همایش دراین رویداد بین المللی خبر داد.

امیر دریادار خانزادی در آیین افتتاح بیستمین همایش و نمایشگاه بین المللی صنایع دریایی و دریانوردی کیش گفت: جمهوری اسلامی ایران در موقعیتی قرار دارد که دارای ظرفیت گذرگاهی در ابعاد مختلف است و منطقه و جهان چه بخواهند و چه نخواهند جمهوری اسلامی ایران ظرفیت بززگ هاب دریایی، زمینی و هوایی را دارد

 دومین همایش ملی پیشرانه های دریایی کشور هفته اول اسفند ماه در محل دانشگاه صنعتی شریف برگزار می شود.

 به گزارش پایگاه تحلیلی خبری فیدار، صنعت کشتی سازی را می توان یکی از مهمترین ارکان صنایع دریایی کشور عنوان نمود. این صنعت به عنوان یکی از محورهای اشتغال زایی و توسعه صنعتی کشور نقش به سزایی ایفا می کند. از مهمترین گلوگاه های صنعت کشتی سازی توجه به تأمین و بومی سازی پیشرانه ها می باشد. پیشرانه های دریایی یکی از پر اهمیت ترین ارکان تولید شناور در سطح جهان بوده و نقش عمده ای در گسترش صنایع دریایی ایفا کرده است. 

 بنابراین گزارش، سازمان صنایع دریایی در نظر دارد دومین همایش ملی پیشرانه های دریایی کشور را با هدف ارائه دستاوردهای علمی در حوزه پیشرانه های دریایی، جمع آوری ایده ها، پژوهش ها و نظرات علمی پژوهشگران و صنعتگران در هفته اول اسفندماه سال جاری در محل دانشگاه صنعتی شریف با همکاری ارگان های دریایی کشور برگزار کند.

جهت دریافت اطلاعات همایش به آدرس اینترنتی www.MPropulsionC.ir  مراجعه کنند.

انتهای پیام/

 

 

 

آخرین اخبار و مطالب سایت

پر بیننده ترین اخبار و مطالب سایت

Template Design:Dima Group