«محمد نخودی» در مبارزه فینال وزن ۷۹ کیلوگرم پیکارهای کشتی آزاد قهرمانی جهان مغلوب «جردن باروز» آزادکار نامدار آمریکا شد و مدال نقره سال ۲۰۲۱ خود را تکرار کرد.

«امیرحسین زارع» آزادکار وزن ۱۲۵ کیلوگرم در مبارزه رده‌بندی پیکارهای قهرمانی جهان حریف کانادایی را شکست داد تا بعد از ۲ شکست نخودی و یزدانی، امید را به اردوی تیم ملی بازگرداند و در نهایت مدال برنز گرفت.

«حسن یزدانی» در مبارزه فینال وزن ۸۶ کیلوگرم پیکارهای قهرمانی جهان و در پنجمین مبارزه حساس خود مقابل «دیوید تیلور» از آمریکا مغلوب حریفش شد و به مدال نقره رسید. این چهارمین پیروزی تیلور برابر یزدانی بود.

فهرست نهایی تیم ملی فوتبال ایران برای دیدار تدارکاتی مقابل اروگوئه و سنگال مشخص شد.

 برگزاری جام جهانی قطر سال آینده میلادی، فرصتی طلایی نصیب ایران کرده؛ مسافت کم بین جزیره کیش و محل برگزاری این رقابت‌ها، می‌تواند موقعیت خوبی برای توسعه گردشگری دریایی و جذب گردشگر باشد.

آریا فخریه کاشان و سید امیرمحمد میر شفیعی شمشیر بازان جزیره کیش به اردوی تیم ملی نوجوانان کشور دعوت شدند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیی فیدار از ایرنا، آریا فخریه کاشان و سید امیرمحمد میر شفیعی ۲ تن از ورزشکاران کیش به همراه ۶ ورزشکار از استان های یزد ، اردبیل ، مرکزی، خراسان جنوبی و همدان در اردوی تیم ملی شمشیر بازی در تهران حضور دارند.

اردوی آمادگی تیم ملی نوجوانان با رعایت کامل دستورالعمل های بهداشتی، پنجم تا ۱۲ آذر ماه  جهت اعزام به مسابقات قهرمانی آسیا و قهرمانی جهان در تهران برگزار می شود.

 آریا فخریه کاشان شمشیر باز کیش در رقابت های انتخابی تیم ملی شمشیربازی نوجوانان در اسلحه اپه موفق به کسب مقام قهرمانی شده بود.

کیش ۴۳۹ هزار متر مربع فضای ورزشی دارد که سرانه ورزشی آن ۱۱ متر برای هر نفر بوده که ۱۱ برابر کل کشور و ۴ برابر میزان جهانی است‌.

هم اکنون ۴۰ هیات ورزشی در جزیره کیش فعال بوده که موسسه ورزش و تفریحات سالم این جزیره امسال برنامه‌های آموزشی، ارتقاء، اعزام، اردو و مسابقه مختلف را تدارک دیده است؛ در جزیره کیش حدود هفت هزار ورزشکار سازمان یافته و بیمه شده و ۶۷ مربی فعالیت دارند.

این جزیره از دیرباز تاکنون به دلیل موقعیت استراتژیک، زیبایی های بی نظیر و توسعه همه‌جانبه اقتصادی و گردشگری مقصد گردشگران و فعالان حوزه تجارت و اقتصاد بوده و همواره یکی از مطرح ترین مناطق آزاد کشور محسوب می‌شود.

انتهای پیام/

برگزاری دوره داوری انجمن هنرهای رزمی ترکیبی (MMA) بود. این دوره  اول آذر ماه جاری در تهران و با حضور مدرس بین المللی برگزار شد.

وزیر ورزش وجوانان کیش ازحمایت جدی وزارت ورزش از ارتقاء زیرساخت های ورزشی کیش جهت برگزاری اردوهای تیم های مختف در کیش خبرداد.

وزیر ورزش و جوانان با اشاره به 270پروژه سنگین نیمه تمام گفت: با تعرفه امروز برای اتمام پروژه های نیمه تمام  با استفاده از منابع دولتی نیاز به 55 سال زمان است.

نخستین دوره مسابقات فوتبال قهرمانی بانوان کیش به مناسبت آغاز هفته تربیت بدنی درجزیره برگزار می شود.

آخرین اخبار و مطالب سایت

پر بیننده ترین اخبار و مطالب سایت

Template Design:Dima Group