بروزرسانی:20:10:09.
سه شنبه 4 آذر 1399 | Tuesday 24 November 2020

دومین آئین سپاس از چهره های ماندگار، موثر و موفق در حوزه تهیه کنندگی فیلم و سینما، در جزیره کیش برگزار می شود.

احیای فعالیت ها و تقویت جایگاه فرهنگ و هنر در کیش از جمله دغدغه های سازمان منطقه آزاد کیش است.

امام جمعه کیش در دیدار با معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان منطقه آزاد کیش خواستار استفاده از شیوه های نوین برای ترغیب مردم به کتابخوانی شد.

مدیرامور فرهنگی و آموزشی معاونت فرهنگی اجتماعی منطقه آزاد کیش از برگزاری ویژه برنامه های هفته کتاب در کیش خبرداد.

 جزیره کیش به عنوان یکی از مناطق آزاد تجاری- صنعتی کشور طی چند دهه گذشته دستخوش تغییرات و نوسانات متعددی بوده است. در این راستا، برنامه های معاونت فرهنگی اجتماعی سازمان با تمرکز بر هدف سوم نقشه راه کلان مناطق آزاد تجاری- صنعتی کشور در افق ۱۴۰۴ یعنی "کمک به توانمند سازی فرهنگی اجتماعی و اقتصادی جوامع محلی" ، اهداف پیش بینی شده در منشور راهبردی امور فرهنگی، اجتماعی و هدف هشتم برنامه راهبردی سه ساله منطقه (1398-1400) تدوین و اجرا می‌شود.

کیش از شناخته ترین نقاط کشور است که نام آن تداعی کننده خاطرات شیرین و زیبا برای مردم بوده و هست.

این نکته به ما یاداوری می کند که این برند ملی و سرزمینی ما، امانتی است در دست فرزندان و خدمتگزاران آن که باید ضمن پاسداشت و تکریم آن، در اعتلایش بکوشند.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش در پیامی روز کیش را تبریک گفت.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی فیدار، در این پیام آمده است؛

 

به نام خدا

20 آبان روز کیش برهمه ساکنان و گردشگران جزیره زیبای کیش فرخنده و مبارک باد.

"روز کیش" مجالی کوتاه برای ارج نهادن به اندیشه زیبا، همت بلند و تلاش جمعی مردمان دریادلی است که درجهت توسعه و رونق این جزیره زیبای مرجانی همدلانه کوشیده اند. فرصت تجلیل و قدردانی از افرادی که در گذر سال ها به آبادانی کیش همت گمارده اند و آن را چون میراثی ارزشمند حفظ کردند.

روزی برای تکرار نام کیش زیبا در اذهان گردشگران داخلی و خارجی تا این مروارید درخشان خلیج فارس به عنوان شهری پیشرو در مسیر دستیابی به استانداردهای یک شهرایده آل و مقصد مطلوب گردشگری در خاطره ها ماندگارترشود.

کیش میزبان مهربان همه ایرانیان است . شهری که هوایش سرشار از عطر امید و امنیت است.

از تلاش همه هموطنان عزیز ساکن کیش، کسبه ، بازاریان، صاحبان صنوف ، فعالان اقتصادی،تجار و بازرگانان، صاحبان مراکز پذیرایی، هتل ها، صنعت گران، کارگران زحمتکش و فعالان حمل و نقل عمومی درجهت تبدیل این جزیره به نمونه ارزنده شهری موفق درعرصه گردشگری ، تجارت ، خلاقیت و نوآوری و دارای فضایی امن و بانشاط سپاسگزارم.

اگرچه امسال به دلیل شیوع پاندمی کرونا مراسم گرامیداشت روز کیش با محدودیت های فراوان و به طورمختصربرگزار شد اما یقین دارم که ساکنان و گردشگران کیش مصمم تر ازهمیشه برای استفاده بهینه از ظرفیت های این جزیره زیبای مرجانی و تبدیل آن به قطب گردشگری و فعالیت های اقتصادی منطقه عزم خود راجزم کرده و تلاش خواهندکرد. امید که درسایه الطاف پروردگار و هم افزایی و همدلی ساکنان و گردشگران با مسئولان این اهداف به شایستگی محقق شود.

ازپروردگارسبحان سلامت، شادکامی و سرافرازی همه شما هموطنان عزتمند را خواستارم.

غلامحسین مظفری

رییس هیات مدیره و مدیر عامل سازمان

هجدهمین انتخابات نماینده مدیران مسئول در هیأت نظارت بر مطبوعات 20 آبان برگزار می شود.

همزمان با فرا رسیدن "سالروز ولادت پیامبر اکرم(ص) و هفته وحدت" به منظور ایجاد انگیزه در نوجوانان و جونان و نشاط و شادی در جامعه؛ ویژه ‌برنامه‌های متنوع فرهنگی و هنری با اجرای ضوابط بهداشتی از هشتم تا سیزدهم آبان در کیش برگزار می شود

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش از طراحی و اجرای سینمای ساحلی، امکانات رفاهی، تفریحی و گردشگری که یکی از نیاز های جدی این منطقه است خبر داد.

تبلیغات

پربازدیدترین

اخبار ویژه

Template Design:Dima Group