بروزرسانی:15:55:35.
سه شنبه 19 آذر 1398 | Tuesday 10 December 2019

آیین تقدیر و تجلیل از دست اندرکاران دومین جشنواره موسیقی کیش با حضور مدیرفرهنگی معاونت فرهنگی اجتماعی منطقه آزاد کیش برگزار شد.

آیین اختتامیه دومین جشنواره موسیقی کیش با حضور جمعی از پیشکسوتان و هنرمندان موسیقی ایران به کار خود پایان داد.

شب ساحل نشینان و هنرمندان سواحل جنوب در دومین شب از دومین جشنواره موسیقی کیش با عنوان« موسیقی سواحل جنوب ایران از خلیج فارس تا دریای عمان» در خانه بومیان جزیره کیش برگزار شد.

معاون فرهنگی اجتماعی منطقه ازاد کیش در آیین اختتامیه نمایشگاه کتاب کیش گفت: نمایشگاه کتاب کیش برترین رویداد فرهنگی کیش است.

دبیر هنری دومین جشنواره موسیقی کیش نیز این جشنواره را جشن ساحل نشینان جنوب ایران خواند.

رئیس دومین جشنواره موسیقی کیش با اشاره به اینکه از میان 60 اثر ارسال شده به جشنواره 45 اثر به بخش داوری راه یافتند افزود: با توجه به اینکه تمامی آثار رسیده به جشنواره آثار زیبا و ارزشمندی بود هیئت داوران از کیفیت آثار رسیده اظهار شگفتی کردند.

جزیره کیش با برگزاری دومین جشنواره "موسیقی نواحی جنوب ایران، خلیج فارس تا دریای عمان" میزبان نواهای مردمان خونگرم جنوب ایران خواهد بود.

نخستین آئین تجلیل از بانوان پزوهشگر کیش به مناسبت گرامی داشت هفته وحدت با هدف معرفی و تقدیر از بانوان فرهیخته، تلاشگر و پژوهشگر کیش برگزار شد.

همزمان با دومین سال گرامی داشت روز کیش، طنین دلنشین زنگ روز کیش در فضای خلیج همیشه فارس پیچید.

رئیس اداره امور زنان معاونت فرهنگی اجتماعی منطقه آزاد کیش برگزاری نمایشگاه صنایع دستی و تجلیل از بانوان پژوهشگر را از برنامه های این اداره به مناسبت هفته وحدت و روز کیش برشمرد.

تبلیغات

پربازدیدترین

اخبار ویژه

Template Design:Dima Group