در قالب رویداد «سپید-آبی، سپید صلح؛ آبی آرامش» همایش نقش زنان در دفاع مقدس در جزیره کیش برگزار شد.

نسرین فائق دبیر اجرایی دومین عکس واره سراسری محرم کیش اعلام کرد: نمایشگاه آثار برگزیده دومین عکس واره سراسری محرم کیش از 6 لغایت 15 مهر 1400در محل مرکز همایش های بین المللی جزیره کیش برگزار خواهد شد.

جشنواره ملی زنان و حیات اجتماعی در قرن ۱۵ در جزیره کیش برگزار می‌شود.

مدیر امور هنری سازمان منطقه آزاد کیش بهره گیری از زبان هنر در ترویج فرهنگ دینی و عاشورایی را از شاخص های مهم دومین عکسواره محرم کیش عنوان کرد.

رییس اداره امور زنان سازمان منطقه آزاد کیش گفت: طی مهلت حدود ۲ ماهه ۲ هزار قطعه اثر از عکاسان مختلف کشور به مسابقه ملی عکس بانوی ایران ارسال شده است.

برای اولین بار پس از حضور ده ساله ی پردیس های دانشگاهی و تحصیل دانشجویان خارجی و اتباع افغان در این دانشگاهها، اولین ویزای دانشجویی که طی فرایند مستقل از سوی اداره کنسولی دانشجویان بین المللی جزیره کیش در دستور کار قرار گرفت صادر شد.

گاهی هنرت در خلق تابلوی نقاشی است رنگها را به رقص در می آوری تا عمق رستاخیز ملون را به تصویر بکشی نهایت زیبایی را در تابلوهای رئال، مینیاتور و پرسپکتیو به رخ می کشی و بعد قامت کشیده در کنج قلمدان می نشینی.

سیاست گذاری و نظارت بر فعالیت های فرهنگی، اجتماعی و هنری یکی از مهمترین رویکردهای هر جامعه ای است که نیاز به متولیانی دلسور، کارآمد و توانمند دارای دانش کافی و اندیشه ای خلاق دارد.

 رییس پردیس بین الملل کیش دانشگاه صنعتی شریف گفت: ۷۶۱ داوطلب این جزیره در 4 روز برای کسب کرسی‌های دانشگاهی کشور در آزمون سراسری کنکور با هم رقابت می کنند.

دومین عکس واره محرم ویزه مناطق آزاد کشور در جزیره کیش برگزار می شود.

آخرین اخبار و مطالب سایت

پر بیننده ترین اخبار و مطالب سایت

Template Design:Dima Group