سعید نعمت الله و تهیه کنندگی جواد نوروزبیگی بازدید کرد.

نواي گروه موسيقي بوميان كيش در دومين جشنواره ملي موسيقي و آيين هاي اقوام ايراني در شيراز طنين انداز مي شود

مدیرکل دفتر تبلیغ و ترویج امور قرآن و عترت با اشاره به منویات مقام معظم رهبری بر دو شاخص "نوجوان" و "مسجد" و لزوم فعالیت در این حوزه تاکید کرد.

امام جمعه کیش با تاکید بر اهمیت حضور قرآن در خانواده‌ها، روال خطی موجود را تنها رفع‌تکلیف دانست و متولیان این حوزه را موظف به برنامه‌ریزی مسابقات خلاقانه‌ی قرآنی کرد.

ساکنان و گردشگران جزیره کیش با حضور در میدان المپیک در راهپیمایی بزرگ روز قدس برای حمایت از مردم مظلوم و بی دفاع فلسطین، شرکت خواهند کرد.

امام جمعه کیش با اشاره به اینکه در جزیره کیش کارهای فرهنگی خوبی انجام شده گفت: کیش دارای زیرساخت های فرهنگی مذهبی مطلوبی است و نباید در این حوزه نگاه بخشی به جزیره کیش داشت.

 مهدی کشاورز طی حکمی یاسر شاه پیری را به سمت سرپرست معاونت فرهنگی و اجتماعی سازمان منطقه آزاد کیش منصوب کرد.

رئیس اداره امور زنان کیش گفت: نمایشگاه بهارانه کیش خوشبختانه با استقبال بسیار خوب کیشوندان و گردشگران مواجه شد و روزانه بیش از 3 هزار نفر از نمایشگاه بازدید کردند.

وزارت حج و عمره عربستان سعودی با ارسال نمابری به کشورهای اسلامی و ایران با برگزاری حج و عمره سال ۱۴۰۱ با حضور یک میلیون زائر موافقت کرد.

در سومین نشست کمیته های ستاد تسهیلات نوروزی سازمان منطقه آزاد کیشT برنامه حوزه های اجتماعی در خدمت رسانی به گردشگران تشریح شد.

آخرین اخبار و مطالب سایت

پر بیننده ترین اخبار و مطالب سایت

Template Design:Dima Group