بروزرسانی:05:55:43.
جمعه 20 تير 1399 | Friday 10 July 2020

«سیروس گرجستانی»، هنرمند عرصه نمایش در حوزه‌های تئاتر، سینما و تلویزیوون امروز (پنجشنبه، ۱۲ تیر) در سن هفت‌و ‌ پنج‌سالگی درگذشت.

 دبیر کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور از مشارکت در تولید و اجرای نمایش‌های ایرانی با تاکید بر سبک زندگی و مدل پوشش ایرانی ـ اسلامی خبر داد و گفت: براساس تفاهمنامه این کارگروه با انجمن صنفی هنرمندان تئاتر شهر تهران، این مهم بزودی در قالب همکاری‌های دو جانبه انجام می‌شود.

نخستین جشنواره داستان صوتی داستان صوتی جنوب با عنوان «واگویه‌های جنوب» به میزبانی مدیریت فرهنگی و آموزشی سازمان منطقه آزاد کیش برگزار می‌شود.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش گفت: با بازاریابی حرفه ای و معرفی ظرفیت های بانوان هنرمند این منطقه که با خلق آثار هنری خود اقدام به تولید محصولات صنایع دستی کردند در قالب برندی از کیش در داخل و خارج از کشور عرضه می شود

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش گفت: یک ترکیب استثنایی میان مدیران اجرایی و اهل فرهنگ و ادب در پنجمین جایزه ادبی کیش شکل گرفته که پایه های اصلی و ارزشمند برای برگزاری رویداد های فاخر در کیش است

آیین رونمایی از پوستر پنجمین جایزه ادبی شعر کیش، سه شنبه 20 خرداد ساعت 18:30 در سالن خوارزمی مرکز همایش های بین المللی کیش برگزار خواهد شد.

 دورتر از پیدا؛

بررسی «نگاه امام» در اشعار پراکنده شاعران فارسی زبان

مدیرعامل سازمان منطقه ازاد کیش با اشاره به اینکه خیام شخصیتی جهانی و متعلق به کل بشریت است گفت: شناخت خیام، می تواند مسیری برای نهادینه کردن شوق پرواز در ژرفای جان شیفته و شیدای جوانان قرار گیرد.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با انتشار پستی در حساب کاربری توئیتر روز معلم را تبریک گفت و نوشت: معلمی شغل نیست، یک سلوک انسانی است.

به همت معاونت فرهنگی اجتماعی سازمان منطقه آزاد کیش نخستین رویداد ادبی ملی جزیره کیش با عنوان جایزه ادبی کیش، داستان جنوب کلید خورد.

تبلیغات

پربازدیدترین

اخبار ویژه

Template Design:Dima Group