بروزرسانی:13:55:25.
شنبه 5 مهر 1399 | Saturday 26 September 2020

همایش نقش محوری زنان در دفاع مقدس با حضور تنی چند از رزمندگان، راویان و نویسندگان زن دفاع مقدس در جزیره کیش برگزار شد.

در چهارمین شب از هفته دفاع مقدس کیشوندان شنونده خاطراتی تلخ و شیرین از لحظه های زندگی و ایستادگی مردم و رزمندگان دفاع مقدس در برابر رژیم بعث عراق در شهرهای آبادان و خرمشهر بودند.

نمایش « دستهایت کو مم حسن » که روایت حضور و شهادت چند نوجوان در جنگ تحمیلی است در جزیره کیش اجرا شد.

شب شعر دفاع مقدس کیش با حضور سه تن از شاعران برجسته کشور و جمعی از شاعران جزیره کیش در مرکز همایش های بین المللی کیش برگزار شد.

نمایشگاه عکس دفاع مقدس کیش همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس و با حضور جمعی از مسئولان محلی و عکاسان دفاع مقدس در مرکز همایش های بین المللی کیش گشایش یافت.

فرمانده سپاه کیش با اشاره به برگزاری بیش از 40 عنوان برنامه فرهنگی، ادبی و هنری به مناسبت گرامی داشت هفته دفاع مقدس گفت: دفاع مقدس گنجینه ارزشمندی است که باید در طول سالیان متمادی از آن استفاده شود.

 مدیرفرهنگی آموزشی سازمان منطقه آزاد کیش با اشاره به برگزاری برنامه های متنوع به مناسبت گرامی داشت هفته دفاع مقدس در جزیره کیش با شعار« سپید صلح، آبی آرامش» از رونمایی از سردیس سردار شهید قاسم سلیمانی خبرداد.

رییس سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران هفته گذشته با تعدادی از رابطین ادارات، موسسات و نهادها در اداره امور زنان کیش دیدار و گفتگو کرد.

دو روز پیش در 6 شهریور ماه جاری سیزده صنف سینمایی بیانیه ای اعتراضی مبنی بر مخالفت با انتقال امتیاز صدور مجوز فیلم های نمایش خانگی از وزارت ارشاد به صدا و سیما منتشرکردند.

 مهدی پاکدل فیلم سینمایی «دوازده مرد خشمگین» ساخته سیدنی لومت را برای نابینایان توضیح‌دار کرد.

تبلیغات

پربازدیدترین

اخبار ویژه

Template Design:Dima Group