بروزرسانی:15:55:35.
سه شنبه 19 آذر 1398 | Tuesday 10 December 2019

امام جمعه کیش با تاکید براینکه سهمیه بندی و افزایش قیمت بنزین کاملا قانونی است و مجلس و دولت در اجرای آن تفاهم دارند گفت: نظارت کامل و مستمر بر اجرای صحیح مهمتر از خود طرح است.

امام جمعه کیش با اشاره به آمار یونیدو( سازمان توسعه صنعتی ملل متحد) در مورد صنعت ایران گفت: با وجود تحریم های ناجوانمردانه علیه ایران در 16 سال گذشته تا امروز صنعت ایران رشد 40 پله ای را تجربه کرده است.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش با اشاره به اینکه پشت صحنه تمام وقایع منطقه منفعت طلبی آمریکا نهفته است گفت: آمریکایی که مدعی نابود کردن داعش است خود طالبان و داعش را به وجود آورده است.

فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: ما راهی به جز مبارزه با آمریکا نداریم و دنیا به دلیل همین ایستادگی به ایران افتخار می کند.

ساکنان جزیره کیش در یوم الله 13 آبان همزمان با سراسر کشور با حضور در مراسم راهپیمایی فریاد استکبار ستیزی سردادند.

امام جمعه کیش با تاکید بر ضرورت جلوگیری از اسراف گفت: براساس آمار سازمان جهانی فائو هدر رفت غذا در ایران برابر با 10 کشور اتحادیه اروپا است که جای تاسف بسیار دارد.

امام جمعه موقت کیش با اشاره به دسیسه های دشمن و ظهور سازمان یافته جریان های نفاق گفت: در مسیر حرکت تاریخ اهل بیت (ع) دیده شده که هر گاه اطاعت از ولی کنار گذاشته شده ضربه های مهلکی از دشمن خورده ایم و دشمن بر ما مسلط شده است

فرمانده مرزبانی ناجا  با تاکید بر اینکه تضمین امنیت منطقه با خروج ناوهای جنگی استکبار امکان پذیر است گفت: حضور نامشروع ناوگان های فرا منطقه ای در خلیج فارس تنها برای کسب منافع مادی است نه حمایت از امنیت منطقه.

امام جمعه کیش گفت: دستگیری سرشبکه آمد نیوز طی 40 روز گذشته دومین ضربه بزرگ حیثیتی بود که توسط فرزندان اطلاعاتی سپاه به دشمنان وارد شد.

امام جمعه کیش با اشاره به اهمیت رعایت استاندارد و انجام اصولی اموربه ویژه در ساخت و سازها بر توجه به وضعیت آموزش و پرورش در جزیره کیش تاکید کرد و گفت: تعداد بالای دانش آموزان در کلاس ها و کمبود فضای آموزشی از مواردی است که باید به آن به طور جدی توجه شود.

تبلیغات

پربازدیدترین

اخبار ویژه

Template Design:Dima Group