بروزرسانی:09:24:36.
دوشنبه 30 دي 1398 | Monday 20 January 2020

 امام جمعه کیش با اشاره به رویدادهای دو هفته اخیر گفت: سپاه در یک عملیات فوق پیچیده پایگاه های دشمن را نابود کرد و دشمن می خواهد ملت واقعیت توان بالای موشکی ایران را درک نکند.

 مشاور مقام معظم رهبری در مراسم گرامی داشت یادو خاطره سردار سلیمانی گفت: سردار سلیمانی هیچگاه به دنبال مقام و منصب و میز نبود. این میز نبود که به ایشان مقام و شخصیت می داد بلکه او بود که به مقام؛ شخصیت می بخشید.

فرمانده سپاه کیش در آیین بزرگداشت سردارقاسم سلیمانی در مصلی کیش گفت: دشمنان بدانند خودن پاک این شهید زمینه ساز و کلید فتح قدس خواهد بود.

 

رانندگان تاکسی جزیره کیش مسیر میدان ساحل تا مسجد خاتم الانبیاء کیش را به همراه مدیران و مسئولان حمل و نقل عمومی در حالیکه پرچم های  سیاه و تصاویر شهید سردار سلیمانی به خودروها نصب بود طی کرده و شهادت سردار سلیمانی و همرزمانش را محکوم کردند.

 در پی حمله تروریستی نیروهای آمریکایی به خودروی حامل سردار قاسم سلیمانی در عراق و شهادت این فرمانده رشید مقاومت، مقامات، شخصیت‌ها و چهره‌های مختلف فرهنگی، علمی، اجتماعی و سیاسی کیش با پیام‌های جداگانه‌ای این ضایعه بزرگ را تسلیت گفتند.

مراسم عزاداری سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی، دوشنبه 16 دی در جزیره کیش برگزار می شود.

امام جمعه کیش با محکوم کردن به شهادت رساندن سردار بزرگ اسلام گفت: قاسم سلیمانی مالک اشتر رهبر انقلاب بود که به عهد خود وفا کرد.

وزیر دفاع در پیامی با تسلیت شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی تاکید کرد: انتقام این خون به ناحق ریخته شده از تمامی عاملین و مرتکبین گرفته خواهد شد.
در پی شهادت سردار پر افتخار ایران اسلامی حاج قاسم سلیمانی، حضرت آیت‌الله خامنه‌ای سه روز عزای عمومی در کشور اعلام کردند.
در پی شهادت سردار فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران رهبر معظّم انقلاب حضرت آیت‌الله خامنه‌ای پیامی صادر کردند.

تبلیغات

پربازدیدترین

اخبار ویژه

Template Design:Dima Group