بروزرسانی:13:55:25.
شنبه 5 مهر 1399 | Saturday 26 September 2020

رئیس جمهوری گفت: در صورت عدم رعایت دقیق دستورالعمل‌های بهداشتی و بروز موج‌های جدید کرونا در جامعه، ناچار به اعمال برخی محدودیت‌ها خواهیم بود.

فرمانده سپاه کیش طی بیانیه ای هفته دفاع مقدس را تبریک گفت.

 رئیس جمهوری در جلسه روسای کمیته‌های ستاد ملی مقابله با کرونا، مدیران مدارس را مسوول رعایت کامل دستورالعمل‌های بهداشتی دانست و افزود: حفظ سلامت دانش‌آموزان و دانشجویان اولویت نخست است و کلاس‌ها در چارچوب شرایط هر منطقه، به صورت حضوری و غیرحضوری برگزار می‌شود.

معاون اول رییس جمهوری با بیان اینکه نظارت دقیق بر بازار کالاهای اساسی ضروری است، گفت: نباید کالاهای اساسی و مورد نیاز مردم که با ارز دولتی حمایت می‌شوند، افزایش قیمت داشته باشند.

 رهبر انقلاب روز ۳۱ شهریور به مناسبت آغاز هفته دفاع مقدس به صورت ویدیو کنفرانس سخنرانی خواهند داشت.

امام جمعه کیش گفت: توهین نشریه فرانسوی به مقدسات اسلامی، احساسات مسلمانان و آزادگان جهان را جریحه دار کرد.

 معاون امور بین‌الملل قوه قضاییه با اشاره به مکاتبه با چند مرجع بین‌المللی در پی اقدام موهن نشریه فرانسوی، گفت: مبنای تفکر غربی‌ها، حق و عدالت نیست.

رییس جمهوری با اشاره به شرایط سخت اقتصادی کشور ناشی از تحریم‌های ظالمانه آمریکا و شیوع ویروس کرونا، گفت: در شرایطی که دشمنان با اعمال تحریم‌های ظالمانه و غیر قانونی خود حتی داروی مورد نیاز مردم را تحریم کرده اند، تامین نیازهای دارویی کشور را اولویت بالایی برخوردار است.

وزیر کشور در پیامی ضمن تسلیت تاسوعا و عاشورای حسینی تصریح کرد: جهان امروز بیش از هر زمانی نیازمند اندیشه عاشورایی هست؛ تفکری که سعادت و رفاه و آسایش در پناه عزت و کرامت و سربلندی انسان برای امنیت روانی و اجتماعی متاثر از ایمان به قدرت لایزال الهی را میسر سازد.

سامانه ساعد یا همان سامانه آرای صحیح که با هدف جلوگیری از آرای متعارض و یکسان سازی رویه‌های قضایی در دیوان عدالت راه اندازی شد، تحولی بزرگ در این دیوان است.

تبلیغات

پربازدیدترین

اخبار ویژه

Template Design:Dima Group