بروزرسانی:20:10:09.
سه شنبه 4 آذر 1399 | Tuesday 24 November 2020

رئیس قوه قضاییه با تاکید براینکه تهدید امنیت غذایی مردم توسط سوداگران و سودجویان جنایت علیه مردم است، گفت: بر همین اساس مسئولان اجرایی و همکاران ما در دستگاه قضا با هرگونه سوداگری قاطعانه و بدون اغماض برخورد کنند.

رئیس جمهور کاهش مستمر اتکا بودجه به نفت را از دستاوردهای بزرگ اقتصاد مقاومتی در دولت های یازدهم و دوازدهم برشمرد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه کیش از برگزاری بیش از 30 عنوان برنامه فرهنگی، هنری، ورزشی و اجتماعی به مناسبت هفته بسیج در جزیره کیش خبرداد.

راه‌های توسعه همکاری فرهنگی میان ایران و عمان در دیدار رایزن فرهنگی سفارت جمهوری اسلامی ایران و رییس هیات مدیره باشگاه فرهنگی سلطنت عمان مورد بررسی قرار گرفت.

غلامحسین مظفری مدیرعامل سازمان منطقه ازاد کیش در پیامی فرا رسیدن هفته بسیج و سالروز تشکیل بسیج مستضفان به فرمان معمار کبیر انقلاب، امام خمینی (ره) را تبریک گفت.

سردار سلیمانی گفت: طرح تحول محلات در هرمزگان، کاربسیار خوب و ستایش انگیزی است و در کشور هم در حال الگوبرداری است و ما تلاش می کنیم این الگو را در معرض همه دلسوزان انقلاب و رده های مختلف سپاه و بسیج در استان ها قرار بگیرد.

سرپرست اداره آموزش و پرورش کیش از راه اندازی رشته جدید کشت بافت و سلول گیاهی در هنرستان مبین خلیج فارس کیش خبرداد.

جو بایدن با کسب ۲۹۰ رای الکترال در برابر تنها ۲۱۴ رای دونالد ترامپ، به عنوان چهل و ششمین رئیس جمهوری آمریکا انتخاب شد و خانم کامالا هریس نیز به عنوان اولین زن، به عنوان معاون رئیس جمهوری این کشور برگزیده شد.

رئیس جمهور گفت: فعالیت کسب و کار غیر ضروری از ۲۰ آبان تا ۲۰ آذر تا ساعت ۱۸ است.

قصه حضور نمایندگان مجلس و مسئولان ارشد کشوری در کیش تازگی ندارد و تقریبا درتمامی ها اتفاق افتاده است اگر چه بسیاری از این موارد به خصوص حضور ریاست جمهوری و برخی دیگر از مسئولان ارشد که بسیاری از اوقات بدون رسانه ای شدن صورت گرفته است اما هیچ خروجی از این آمد و شدها برای کیش دیده نشد مگر افزوده شدن قوانین من درآوردی که هر از چندگاه مشاهده می شود تا روح قوانین مناطق آزاد را آزرده خاطر ساخته و کاسه چه کنم به دست سرمایه گذاران و فعالان اقتصادی و ساکنان جزیره مرجانی بدهد.

تبلیغات

پربازدیدترین

اخبار ویژه

Template Design:Dima Group