بروزرسانی:10:39:25.
دوشنبه 22 مهر 1398 | Monday 14 October 2019

امام جمعه کیش با اشاره به اهمیت رعایت استاندارد و انجام اصولی اموربه ویژه در ساخت و سازها بر توجه به وضعیت آموزش و پرورش در جزیره کیش تاکید کرد و گفت: تعداد بالای دانش آموزان در کلاس ها و کمبود فضای آموزشی از مواردی است که باید به آن به طور جدی توجه شود.

 امام جمعه کیش خواستار لغو قانون ممنوعیت واردات خودروی خارجی و کالاهای گروه چهار به این منطقه آزاد شد و گفت: نمی‌دانم مردم کیش چه گناهی کردند که هم از ماشین‌های و هم خارجی محروم شده‌اند.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش در همایش گرامی داشت سی و نهمین سالگرد هفته دفاع مقدس با تاکید بر اینکه سرمایه گذاران سربازان جنگ اقتصادی هستند گفت: در جنگ دشمن در مقابل و قابل مشاهده بود اما امروز دشمن با ترفندهای مختلف در میدان حضور داشته و از فضای جامعه سوء استفاده می کند به همین دلیل حساسیت این دوران بیشتر است و باید مراقب باشیم

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی فیدار، غلامحسین مظفری مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش در همایش گرامی داشت هفته دفاع مقدس که در سالن همایش های سپاه برگزار شد با بیان اینکه هفته دفاع مقدس خاطرات ارزشمندی برای تمام نسل ها دارد اظهار داشت: بسیاری از خاطرات جنگ به رشته تحریر درآمده است اما بسیاری از وقایع و رویدادها هم نگاشته نشده یا اصلا به دلیل وسعت و وقایع امکان ترسیم آن وجود ندارد.

وی با تشریح شرایط ایران و انقلاب اسلامی در هنگام تحمیل جنگ توسط استکباری جهانی به دست نشاندگی رژیم بعث عراق تاکید کرد: در دوران جنگ مهمترین داشته های ما ایمان و اعتقاد نیروها و ولایتمداری مردمی بود که با دست های خالی در مقابل تمام جهان ایستاده بودند.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش با بیان اینکه ملت ایران توانست با ایمان، وحدت و تفکری که امروز تفکر بسیجی نامیده می شود و پیروی محض از امام راحل(ع) از جنگ سربلند خارج شود تصریح کرد: باید قدردان و قدرشناس آن دوران باشیم و روزهای دفاع مقدس را در ذهن خود ثبت و ضبط کنیم زیرا این پیروزی ها ارزش والایی دارد و باید ملکه ذهن ما شود.

وی با تاکید براینکه زمان در گذر است و روزهای سخت را پشت سرگذاشته ایم افزود: امروز در حوزه نظامی به توانمندی هایی دست یافته ایم که دشمن جرأت ندارد ما را تهدید کند به همین دلیل به روش های مدرن مانند تحریم و جنگ اقتصادی روی آورده است.

مظفری تاکید کرد: دورانی که هم اکنون در آن قرار داریم حساسیت بیشتری نسبت به دوران جنگ دارد زیرا در جنگ نظامی دشمن روبروی شما و قابل مشاهده است اما امروز شرایط به گونه ای است که افراد با ظاهر و تعابیر خوب از فضای موجود برعلیه افراد و جامعه سوء استفاده می کنند.

وی افزود: امروز ما این توان را داریم که بر دشمن فائق آمده و از شرایط سخت عبور کنیم و این به برکت مردم وفادار به نظام و انقلاب و رهبری است.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش با بیان اینکه امروز باید خود را باور کرده و از داشته های خود و تخصص و توانمندی فرزندان برومند ایران اسلامی به خوبی استفاده کینم و قدردان وقدرشناس باشیم اظهار داشت: برخی گروه ها مانند رسانه های خارجی، افراد ناآگاه و برخی مدعی دلسوزی از شرایط امروز ناراضی هستند پس باید مراقب این افراد باشیم.

وی با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری افزود: سرمایه گذارانی که فکر و اندیشه و سرمایه خود را در کشور به کار گرفته اند در جنگ اقتصادی امروز سربازان این جنگ محسوب می شوند؛ ما امروز به سرمایه های آن ها نیاز داریم و اگر قرار باشد چرخ اقتصاد بچرخد و رونق تولید اتفاق افتاده، اشتغال ایجاد شود به سرمایه گذاران نیاز داریم.

مظفری با تاکید براینکه کیش جزیره ای با رویکرد اقتصادی و چشم و چراغ کشور در حوزه تجارت، گردشگری و صنعت برای رفع گرفتاریها و حل مشکلات اقتصادی کشور است افزود: این مهم محقق نمی شود مگر با استفاده از ظرفیت های داخلی و توانمندی جوانان متخصص این مرز و بوم.

وی با اشاره به برخی حاشیه سازی ها در خصوص لایروبی اسکله 35 هزار تنی جزیره کیش و ساخت جزیره مصنوعی از مواد استحصال شده از لایروبی توسط قرارگاه خاتم الانبیاء در هفته های گذشته تاکید کرد: یکی از مهمترین ویژگی های جزیره کیش همدلی و همراهی مسئولان جزیره است که در کمتر جایی دیده شده و این یک برکت و فرصت است.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش با تصریح براینکه نباید اجازه بدهیم افراد ناآگاه و دارای منافع و خط گرفته از دشمن وارد فضای کشور شوند افزود: شفافیت، پاکدستی، سلامت، مردمداری و خدمت بی منت از اصولی است که به آن اعتقاد داریم.

وی ادامه داد: در شفافیت کسانی که منافع نامشروع دارند دچار لطمه می شوند و باید بشنوند ما باید فاصله و نقاط ضعف سیستم های مدیریتی را با شفافیت از بین ببریم؛ باید امکانات برای همه معلوم باشد و رانت از بین برود.

عکس: فاطمه یاقوتی

انتهای پیام/

رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح کشور در همایش گرامی داشت هفته دفاع مقدس در کیش گفت: امروز ما به پشتوانه انقلاب به جایی رسیده ایم که پنجه در پنجه آمریکا انداخته ایم و آمریکا فریاد می زند که از دست این ملت مستأصل و درمانده شده است.

نماینده ولی فقیه در ستاد کل نیروهای مسلح کشور در نماز جمعه کیش گفت: اگر در جامعه بدحجابی و بی حجابی وجود دارد 24 دستگاه متولی در این حوزه کم کاری کرده اند و مسئولیت خود را درست انجام نداده اند.

 امام جمعه کیش گفت: نقشه دولت های غربی به ویژه آمریکا در مقابله با جمهوری اسلامی اجرای راهبرد اعمال فشار حداکثری است تا مردم و نظام انقلاب اسلامی را به زانو درآورند.

امام جمعه کیش با بیان اینکه تولید نبض اقتصادی کشور است گفت: رونق تولید نباید درحد شعار باقی بماندزیرا به هر دلیل رونق تولید کند شود حیات اقتصادی کشور به خطر می افتد.

امام جمعه کیش با اشاره به اهمیت مراقبت از فعالیت در فضای مجازی گفت: یکی از خطرات مهم در فضای مجازی شایعاتی است و ما باید مراقب باشیم تا پیاده نظام شایعه سازان نباشیم.

امام جمعه موقت کیش با تاکید بر محوریت عید غدیر خم در اتحاد جامعه مسلمانان؛ کودتای 28 مرداد را یادآورغیرقابل اعتماد بودن دشمنانی مانند آمریکا برشمرد.

 فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در آیین اختتامیه مسابقات غواصی عمق ارتش های جهان با اشاره به اینکه جبهه مقاومت اسلامی دریایی در حال شکل گیری است گفت: دوران به تاراج بردن سرمایه های منطقه به پایان رسیده است و دشمنان باید هر چه سریعتر منطقه را ترک کنند.

تبلیغات

پربازدیدترین

اخبار ویژه

Template Design:Dima Group