استانداری هرمزگان نتایج نهایی تعداد ثبت نام کنندگان انتخابات شورا‌های اسلامی جزیره کیش را اعلام کرد.

امام جمعه کیش گفت: با توجه به تفاوت هایی که مناطق آزاد با یکدیگر دارند باید دبیرخانه نگاه واقع بینانه و عدالت محور با کیش و دیگر مناطق آزاد کشور داشته باشد.

امام جمعه کيش گفت: با تغییر مدیرعامل سابق کیش خسارتی به کیش وارد شد و کسانی که این خسارت را وارد کردند باید آن را جبران کنند.

خبرهای تایید نشده حاکی از این است که غلامحسین مظفری مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش با سکان مدیریتی کیش خداحافظی کرد و اینک سرپرستی به جعفرآهنگران سپرده شده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی فیدار، پس از مدت ها که مدیران عامل کیش از ابتدای دوره ریاست جمهوری احمدی نژاد هر چند ماه یا نهایت یک سال و اندی تغییر می کردند، کیش شاهد مدیریت سه ساله عامری و مونسان بود که این روند با کنار گذاشته شدن انصاری لاری دوباره به روزهای احمدی نژادی برگشت.

اگر چه غلامحسین مظفری در روز معارفه خود به مزاح گفت که امیدوار است که 10 سال در این سمت باقی بماند اما در واقعیت مدیریت وی حتی به یک دوره سه ساله هم قد نداد و براساس شنیده ها مدیریت این منطقه به جعفرآهنگران سپرده شده است، خبری که از روز گذشته شنیده شده اما هنوز مسئولان دبیرخانه مناطق آزاد و حتی سازمان منطقه آزاد کیش در این خصوص اظهار نظری نکرده اند.

این روزهادر سابت های خبری داخلی و خارجی همینطور در شبکه های اجتماعی شاهد حاشیه های بسیاری در رابطه با غلامحسین مظفری بودیم که به واسطه یکی از مصاحبه های وی در گرامی داشت دهه فجر پیچیده بود.

حال باید منتظر بود و دید که آیا این تغییر نابهنگام که برخی آن را صد درصد درست عنوان می کنند، واقعیت دارد یا نه؟ و اینکه علت این تغییر ناگهانی به دلیل حاشیه های این چند روز است یا رویدادهای دیگری هم در این تصمیم و تغییر تاثیرگذار بوده است.

 

امام جمعه کیش با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در دیدار با مردم تبریز گفت: به فرموده رهبری علاج مشکلات کشور در شرکت پرشور در انتخابات و انتخاب نیروی کارآمد است.

امام جمعه کیش با گلایه از گرانی و عدم توانایی مالی مردم در خرید ماهی با وجود قرار گرفتن در کنار دریا، اولویت استفاده از محصولات دریایی را حق کیشوندان دانست.

اجرای قوانین ضامن تحقق اهداف است، زمانی که قوانین مناطق آزاد به طور کامل اجرایی نشده است چگونه می توان مدعی تحقق اهداف شد؟

در طول تاریخ پرفراز و نشیب کشورمان همواره از موهبت حضور مردمانی پاک باخته و حماسه آفرین برخوردار بوده ایم که زندگی، خدمات ارزشمند و شهادتشان الگوی افراد جامعه بوده است. مردان بزرگی که شهادت را معراج تعالی روح می دانند و بی هیچ ترس و واهمه ای به دل دشمن می تازند.

دانشیار دانشگاه امام حسین (ع) در پیش نشست دومین همایش بین المللی گام دوم انقلاب، مکتب شهید سلیمانی الگوی تربیت مدیران جهادی تمدن ساز گفت: نظم نوین انقلابی به دنبال تشکیل دولت مقاومت و پیشرفت است.

امام جمعه کیش با اشاره به تشکیل ارتش بین المللی اسلامی به عنوان یک شاهکار بی نظیر توسط سردار سلیمانی گفت: احساس امنیت قابل لمس ترین یادگار سردار سلیمانی است که امروز ما در جامعه آن را احساس می کنیم.

آخرین اخبار و مطالب سایت

پر بیننده ترین اخبار و مطالب سایت

Template Design:Dima Group