مشاور رئیس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی و ویژه اقتصادی تاکید کرد؛ اشرافیت گرایی در مدیریت این مناطق جایی ندارد.

حکمی با عنوان جعلی "دستیار ویژه شورای مناطق آزاد کشور" صادر نشده است.

دبیر شورایعالی مناطق آزاد کشور با با اشاره به سوابق مدیرعامل جدید کیش در بخش های اقتصادی، سرمایه گذاری و کار آفرینی دلیل انتخاب نوایی لواسانی را تحول در بخش سرمایه گذاری کیش عنوان کرد.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار با تاکید بر اینکه ثبات قوانین راه حل شکوفایی مناطق آزاد است گفت: بی‌ثباتی قانونی، از وجود قوانین و مقرراتِ نادرست، مشکل‌آفرین‌تر است.

در راستای پیشبرد اهداف برنامه های مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی و تعامل مستمر با نمایندگان خانه ملت به منظور وحدت رویه در تصمیم گیری های کلان برای این مناطق نشستی با حضور جمعی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی و مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی و ویژه اقتصادی برگزار شد.

مشاور رییس جمهور و دبیرشورایعالی مناطق آزاد تجاری و ویژه اقتصادی گفت: این دبیرخانه با همکاری تیم اقتصادی دولت در صدد است با ارایه راهکارها، چالش ها و مشکلات هماهنگی بین قوه مجریه و مقننه را افزایش دهیم.

معاون وزیر نفت، در حاشیه بازدید از نمایشگاه صنعت نفت، گاز و پتروشیمی در جزیره کیش بر توسعه زنجیره ارزش در مناطق آزاد کشور تاکید کرد.

مشاور رئیس جمهور و دبیر عالی شورای مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور قانون مالیاتی مناطق آزاد را یک اشتباه فاحش دانست و تاکید کرد: این قانون باید اصلاح شود و تلاش خواهیم کرد تا پایان سال آن را لغو کنیم.

رییس فراکسیون اقتصادی مجلس با تاکید بر اهمیت برنامه هفتم توسعه، حفظ و تقویت مزیت‌های مناطق آزاد را از وظایف مجلس و دولت برشمرد و گفت: باید موانع فضای کسب و کار برداشته شود.

سرپرست اداره کل حوزه دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی، از راه اندازی «سامانه متمرکز برقراری ارتباط دبیر» با نام اختصاری «سمباد» خبر داد.

آخرین اخبار و مطالب سایت

پر بیننده ترین اخبار و مطالب سایت

Template Design:Dima Group