بروزرسانی:20:59:23.
دوشنبه 23 تير 1399 | Monday 13 July 2020
فرمانده پلیس فرودگاه های کشور تحقق بیانیه گام دوم انقلاب با انتخاب نیروهای جوان و کارآمد برای مسئولیت فرماندهی در پلیس فرودگاه ها را افتخار دانست.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی فیدار، پلیس سردار "حسن مهری" در مراسم تکریم و معارفه فرمانده پلیس فرودگاه کیش اظهار داشت: تأمین امنیت پروازها و اجرای وظیفه به عنوان ضابط قضائی دو مسئولیت مهم نیروهای پلیس فرودگاه ها است.

وی افزود: خداوند را شاکریم که در سختی ها و شادی ها به عنوان خدمتگزاری کوچک در کنار مردم هستیم، شأنیت وجود ما در خدمت صادقانه به مردم است.

مهری اظهار داشت: در بیانیه گام دوم انقلاب به انتخاب و به کارگیری نیروهای جوان و کارآمد اشاره شده است بر همین اساس فرمانده پلیس فرودگاه جزیره کیش" سرهنگ حاجی پور" منتصب شدند که باید خدمتگزاری به مردم و توجه به دغدغه های آنان همچون فرمانده قبلی  سرلوحه کار وی باشد.

وی تصریح کرد: خدمت به مردم نیاز به امکاناتی هم دارد و امیدواریم با حمایت خوب سازمان منطقه آزاد کیش به زودی شاهد احداث ساختمان پلیس فرودگاه کیش که در حال حاضر در دست اقدام است، باشیم.

فرمانده پلیس فرودگاه های کشور تأکید کرد: جزیره کیش میزبان گردشگران است و می طلبد امکانات لازم برای خدمتگزاری سربازان این نظام به مردم به نحو مطلوب تأمین شود.

گفتنی است؛ در این مراسم از تلاش های سرهنگ "جلیل غفاری" بعد از 3 سال سابقه فرماندهی در پلیس فرودگاه کیش تقدیر و سرهنگ دوم "رمضانعلی حاجی پور" با اعطا حکم رئیس پلیس پیشگیری ناجا به عنوان فرمانده پلیس فرودگاه جزیره کیش در جایگاه سرهنگی منصوب شد.

 

انتهای پیام/

 

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تبلیغات

پربازدیدترین

اخبار ویژه

Template Design:Dima Group